SVEIKATA PRASIDEDA BURNOJE

Metalų lydiniai, pvz., auksas, chromo kobaltas yra patys svarbiausi metalai odontologijoje, pasižymintys savo puikiomis patvariomis medžiagų savybėmis. Tačiau neretai, kai kuriems pacientams sukelia alergiją kai kurios cheminės sudedamosios dalys, pavyzdžiui, monomeras, metilo akrilatai, peroksidai ir daugelio kitų, kurios yra dervų. Cheminių medžiagų ir jų priedų skaičius maiste, aplinkos tarša kelia  vis didesnę naštą žmonėms. Plečiant ir diegiant bevielio ryšio tinklus (mobiliojo telefono, interneto) yra sukuriami galingi, elektromagnetiniai impulsai, kurie spinduliuodami aukštomis dažnių bangomis sukelia papildomą pavojų jautresniems žmonėms. 
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir įvairių rūšių stresas gali sukelti alergines reakcijas, tokias kaip  odos bėrimas, skausmas, dusulys ir kvėpavimas, galvos svaigimas, pykinimas arba niežulys. Alerginės reakcijos į dantų protezus, pagamintus iš metalo pasireiškia vis dažniau ir dažniau. Atsižvelgiant į tai, ji labai svarbu teikti pirmenybę biologiškai suderinamomoms medžiagoms. Štai kodėl vis daugiau ir daugiau žmonių teiraujasi apie dantų protezus, kurie būtų pagaminti be jokio metalo ar jų priemaišų. Šiandien dantų technikai ir odontologai gali pasiūlyti dantų restauracijas be jokio metalo, kurie buvo įsivaizduojami prieš kelerius metus. Bendraujant su patyrusiais odontologais ir dantų technikais, kompanija „BREDENT“ galėjo sukurti išsamų produktų asortimentą dantų protezams be jokio metalo, kuris apimtų aukštos kokybės medžiagas puikiai suderintas su alergiškų žmonių reikalavimais. „Bredent“ išliejimo sistema apjungia biologiškai suderintų medžiagų estetika siūlo tobulus sprendimus naujoms dantų restauracijoms.
„Bredent“ (Vokietija) yra pirmasis gamintojas, kuriam pavyko sukurti ir pritaikyti šią modernią liejimo sistemą dantų technikų laboratorijoms. Medžiagos, naudojamos  dantų protezų gamybai, vadinamos termoplastinėmis medžiagomis, kurių dėka dantų technikas gali pagaminti dantų protezus jautriems asmenims be cheminių priedų ar katalizatorių, nes naudojamose termoplastinėse medžiagose nėra jokių toksinių ir alergiją sukeliančių sudedamųjų dalių.
„Bredent“ liejimo sistema tai visiškai naujas ir modernus dantų protezų gamybos būdas. Tai tanki termoplastinė medžiaga, kuri sukuria gražų ir ilgalaikį dantų protezą. Ši unikali medžiaga yra stipri, lanksti ir puikiai atitinka Jūsų natūralią danties spalvą. Su „Bredent“ liejimo sistema galima gaminti išimamus (pilnas ir dalines plokšteles, lanko atraminius protezus) ir neišimamus (vainikėlius, tiltus) dantų protezus. Visų svarbiausia, ši medžiaga puikiai tinka pacientams, kurie yra alergiški metalui.